معرفی هتل های کربلا و نجف به همراه تصاویر

تور کربلا توسط کربلایار فقط از شهر تهران برگزار میشود.

تور کربلا هوایی الف

تور کربلا هوایی الف ویژه

تور کربلا زمینی الف

تور کربلا زمینی الف ویژه

هتل صحار کربلا

هتل صحار کربلا

هتل صحار کربلا واقع در مرکز شهر و در نزدیکی حرم امام حسین علیه السلام است. تمام وسایل رفاهی از جمله سیستم تهویه مطبوع هوا، آسانسور، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای در هتل تعبیه شده است.

بر اساس نظرسنجی‌های به عمل آمده، مسافران از خدمات هتل صحار کربلا، رضایت کامل داشته اند و ابراز تمایل کردند در صورتی که مجددا به کربلا سفر کنند، بار دیگر نیز این هتل را برای اقامت انتخاب کنند.

هتل برج آل یاسین کربلا

هتل برج آل یاسین کربلا

هتل برج آل یاسین کربلا واقع در مرکز شهر و در نزدیکی حرم امام حسین علیه السلام است. تمام وسایل رفاهی از جمله سیستم تهویه مطبوع هوا، آسانسور، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای در هتل تعبیه شده است.

هتل برج آل یاسین از سرآپزهای ایرانی در رستوران خود بهره می‌برد. به این ترتیب زائران در زمان اقامت در کربلا می‌توانند لذیذترین غذاهای ایرانی را در وعده‌های غذایی مختلف میل نمایند.

هتل الهنون کربلا

هتل الهنون کربلا

هتل الهنون کربلا از هتل‌های ممتاز شهر زیارتی کربلا است که همواره یکی از گزینه‌های ایده آل مسافران برای اقامت در این شهر بوده است.

هتل الهنون با امکانات عالی و لوکس خود همواره پذیرای زائران حسینی بوده است. این هتل در نزدیکی حرم ابوالفضل العباس (ع) واقع شده است و تنها ۳۰۰ متر با آن فاصله دارد.

هتل اجنحه کریستال کربلا

هتل اجنحه کریستال کربلا

هتل اجنحه کریستال کربلا یکی از هتل های ۴ ستاره این شهر است که تنها ۷دقیقه تا امام حسین علیه السلام فاصله دارد.

مسافت کوتاه این هتل تا بین الحرمین، سوئیت های تمیز، اینترنت وای فای رایگان، دسترسی به انواع امکانات رفاهی و هزینه مقرون به صرفه اقامت می توانند از دلایل انتخاب این هتل از جانب زائران محترم باشد.

هتل طواف کربلا

هتل طواف کربلا

هتل طواف کربلا جزو هتل‌های ۴ ستاره شهر کربلا است که تنها ۵ دقیق تا حرم حضرت سید الشهدا علیه السلام فاصله دارد.

مسافت کوتاه تا اماکن مذهبی، اتاق‌های تمیز، دسترسی رایگان به اینترنت رایگان و همچنین قیمت مناسب اتاق‌ها از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی زائران گرامی می‌باشد.

هتل الیسر کربلا

هتل الیسر کربلا

هتل الیسر کربلا یکی از هتل‌های ۳ ستاره این شهر است که تنها ۹ دقیقه تا بین الحرمین فاصله دارد.

مسافت کوتاه این هتل تا حرم حضرت سید الشهدا، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، تلویزیون، و همچنین قیمت مقرون به صرفه از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی زائران محترم است.

هتل المیزان کربلا

هتل المیزان کربلا

هتل المیزان کربلا یکی از هتل‌های ۳ ستاره این شهر است که تنها ۸ دقیقه تا حرم سید الشهدا فاصله دارد.

مسافت کوتاه این هتل تا بین الحرمین، اتاق های تمیز و مرتب، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، تلویزیون کابلی و همچنین قیمت مناسب می‌توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از جانب مسافران و زائرین محترم باشد.

قصر الکاظمیه کربلا

قصر الکاظمیه کربلا

هتل در قصر الکاظمیه کربلا یکی از هتل‌های ۴ ستاره این شهر است که تنها ۶ دقیقه تا حرم حضرت سید الشهدا فاصله دارد.

فاصله کوتاه این هتل تا بین الحرمین، اتاق های تمیز، دسترسی رایگان به اینترنت رایگان، تلویزیون کابلی و همچنین هزینه مقرون به صرفه از جمله دلایل انتخاب این هتل از جانب زائران است.

سیدالعرب کربلا

سیدالعرب کربلا

هتل سیدالعرب کربلا یکی از هتل‌های ۳ ستاره این شهر است که در فاصله ۹ دقیقه ای تا بین الحرمین واقع شده است. مسافت کوتاه این هتل تا بین حرم حضرت سید الشهدا، اتاق های مجهز، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، تلویزیون کابلی و قیمت مقرون به صرفه می‌توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی زائران عزیز باشد.

جنه الحسین کربلا

جنه الحسین کربلا

هتل جنه الحسین کربلا یکی از هتل‌های ۴ ستاره این شهر است که در فاصله ۴ دقیقه ای تا حرم حضرت سید الشهدا علیه السلام واقع شده است.

مسافت کوتاه هتل جنه الحسین تا بین الحرمین، اتاق های مجهز به تلویزیون، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای و همچنین قیمت مناسب می توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی زائران محترم باشد.

هتل العرش کربلا

هتل العرش کربلا

هتل العرش کربلا یکی از هتلهای ۳ ستاره این شهر است که در فاصله ۳ دقیقه ای تا بین الحرمین واقع شده است.

مسافت اندک این هتل تا مکانهای زیارتی، اتاق‌های تمیز، دسترسی رایگان به اینترنت وای فایُ تلویزیون کابلی، آسانسور و قیمت مناسب می توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی مسافران محترم و زائران گرامی باشد.

مرج البحرین کربلا

مرج البحرین کربلا

هتل مرج البحرین کربلا یکی از هتل‌های ۳ ستاره این شهر است که فاصله آن تا مرقد مطهر امام حسین علیه السلام تنها ۴ دقیقه به صورت پیاده است.

فاصله کوتاه این هتل تا بین الحرمین، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، تلویزیون کابلی و همچنین اتاق های تمیز و قیمت مناسب می توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی مسافران و زائران محترم باشد.

هتل روتانا کربلا

هتل روتانا کربلا

هتل روتانا کربلا یکی از بهترین هتل‌های ۵ ستاره این شهر است که در فاصله ۲۰ دقیقه ای تا حرم امام حسین علیه السلام واقع شده است.

این اقامتگاه، نزدیک‌ترین هتل ۵ ستاره به بین الحرمین است. از جمله امکاناتی که در تمامی اتاق‌های هتل روتانا کربلا در اختیار کاربران قرار دارد می‌توان به دسترسی رایگان به اینترنت وای فای‌، تلویزیون کابلی، رستوران و کافی شاپ اشاره کرد.

نزدیکی به حرم امام حسین علیه السلام نیز یکی دیگر از دلایل انتخاب این هتل از جانب مسافران محترم باشد.

هتل الاشیقر کربلا

هتل الاشیقر کربلا

هتل الاشیقر کربلا جزو هتل های ۲ ستاره این شهر مقدس است که تنها ۴ دقیقه پیاده تا حرم بین الحرمین فاصله دارد.

مسافت ۳۰۰ متری با حرم امام حسین علیه السلام و تل زینبیه، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، رستوران، تلویزیون در اتاق‌ها و قیمت مناسب در کنار تسلط کارکنان هتل به زبان فارسی می توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل باشند.

هتل لارسا کربلا

هتل لارسا کربلا

هتل لارسا کربلا یکی از هتل‌های ۳ ستاره این شهر است که تا حرم حضرت امام حسین علیه السلام تنها ۸ دقیقه فاصله دارد.

امکانات متفاوت این هتل از جمله اتاق‌های مجهز، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، رستوران، کافی شاپ، سه وعده غذایی بوفه با غذا‌های طبخ شده توسط سرآشپز ایرانی و تسلط کارکنان هتل به زبان فارسی، همگی از جمله دلایل انتخاب این هتل از جانب زائران ایرانی گرامی باشد.

هتل اولادالحسن کربلا

هتل اولادالحسن کربلا

هتل اولادالحسن کربلا یکی از هتل‌های ۴ ستاره نوساز این شهر است که در فاصله ۱۸ دقیقه‌ای تا حرم امام حسین علیه السلام واقع شده است.

مسافت نسبتا کوتاه هتل اولادالحسن تا بین الحرمین، اتاق‌های تمیز، زیبا و مجهز در کنار قیمت مناسب می‌توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی مسافران و زائران گرامی باشد.

هتل الصباح کربلا

هتل الصباح کربلا

هتل الصباح کربلا یکی از هتل‌های ۳ ستاره این شهر است که تنها ۶ دقیقه با حرم امام حسین علیه السلام فاصله دارد.

مسافت کوتاه این هتل تا بین الحرمین، اتاق‌های تمیز و مجهز، دسترسی رایگان به اینترنت رایگان در کنار قیمت مناسب می‌توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی زائران محترم باشد.

هتل الخیام کربلا

هتل الخیام کربلا

هتل الخیام کربلا یکی از هتل‌های ۳ ستاره این شهر است که تنها ۶ دقیقه تا حرم سومین امام شیعیان فاصله دارد.

فاصله کوتاه این هتل تا بین الحرمین، اتاق‌های تمیز، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای در کنار قیمت مناسب می توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی مسافران محترم باشد.

هتل برج ال آغا کربلا

هتل برج ال آغا کربلا

هتل برج الآغا کربلا یکی از هتل های ۳ ستاره این شهر است که در فاصله ۵ دقیقه‌ای تا حرم حضرت امام حسین علیه السلام واقع شده است.

فاصله کوتاه این هتل تا بین الحرمین، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، اتاق‌های تمیز و مجهز در کنار قیمت مناسب می توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی مسافران محترم باشد.

هتل المدینه کربلا

هتل المدینه کربلا

هتل المدینه کربلا یکی از هتل های ۲ ستاره این شهر است که در فاصله ۵ دقیقه ای تا حرم امام حسین علیه السلام واقع شده است.

این هتل به دلیل قرارگیری در نزدیکی مکان‌های مذهبی و هزینه مقرون به صرفه در کنار امکانات نسبتا خوب می تواند از جمله گزینه‌های مناسب برای مسافرین محترم جهت اقامت در کربلا مقدسه باشد.

هتل جواهر کربلا

هتل جواهر کربلا

هتل جواهر کربلا یکی از هتل های ۴ ستاره این شهر است که در فاصله ۵ دقیقه ای تا حرم امام حسین علیه السلام واقع شده است.

فاصله کوتاه این هتل تا مکان‌های زیارتی، اتاق های تمیز و مجهز در کنار قیمت مقرون به صرفه می توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی مسافران محترم باشد.

هتل الکفیل کربلا

هتل الکفیل کربلا

سوئیت الکفیل کربلا با مساحت ۱۴۵ متر و ظرفیت ۱۰ نفر در فاصله ۶۵۰ متری از حرم مطهر امام حسین علیه السلام قرار دارد.

سوئیت الکفیل به دلیل نزدیکی به حرم، وجود امکانات رفاهی از قبیل دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، آشپزخانه، کولر گازی،تلویزیون، سرویس ایرانی و فرنگی، ۲ باب اتاق، ۶ تختخواب و بالشت و لحاف و پتو اضافه ، می‌تواند گزینه مناسبی جهت مسافرت های خانوادگی به عتبات عالیات باشد.

هتل فورتین پانوراما کربلا

هتل

هتل فورتین پانوراما کربلا یکی از هتل های ۳ ستاره شهر کربلا است که در فاصله ۷ دقیقه ای تا حرم امام حسین علیه السلام واقع شده است.

فاصله کوتاه این هتل تا بین الحرمین، اتاق های تمیز و مجهز در کنار قیمت مناسب می توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی مسافران محترم باشد.

هتل بارون کربلا

هتل بارون کربلا

هتل بارون کربلا لوکس ترین و تنها هتل ۵ ستاره شهر کربلاست که با ساختمان مدرنش تناقض زیبایی در بافت سنتی و نخلستان ها به وجود آورده است. این هتل بلندترین ساختمان شهر کربلا به حساب می آید و برای زائران تجربه ای از میهمان نوازی سنتی اعراب را در کنار طراحی مدرن و امکانات به روزش ارائه می کند. میزبانی ویژه ای که مطابق با استانداردهای جهانی صورت می گیرد و اقامتی آسوده و راحت برای زائران اماکن زیارتی کربلا و مسافران کاری کربلا رتهران می زند. هتل بارون کربلا در قلب کربلا و خیابان شهر الحسین واقع شده و فاصله کمی با حرم های حضرت امام حسین و حضرت عباس دارد و با این حال هر نیم ساعت یک سرویس شاتل از هتل به حرم ارائه می شود.

هتل بارون دارای سکوی اختصاصی فرود هلی کوپتر است و چنین مزیتی برای تاجران و کسانی که برای اجلاس یا سمینار بلیط هواپیما کربلا خریده باشند، گزینه ایده آلی به حساب می آید. این هتل که از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را شروع کرده، از هر نظر عالی است چون مهمانان هتل بارون با یک بار اقامت مجاب به رزرو دوباره این هتل می شوند. در این هتل با میوه و شیرینی پذیرایی می شوید و در اوقات فراغت می توانید در باغ قدم بزنید و از تجهیزات باربیکیو هتل استفاده کنید. این هتل دارای رستوران های متنوع، استخر، اسپا و سالن ورزشی است. هتل بارون کربلا با ارائه پکیج های زیارتی، زائران و علاقه مندان را در امور مربوط به زیارت، پروسه ویزا و حمل و نقل فرودگاه به فرودگاه همراهی می کند.

این هتل ۲۰ طبقه واحدهای لوکسی را در قالب اتاق و سوئیت برای میزبانی از خریداران بلیط ارزان هواپیما کربلا آماده کرده است؛ از سوئيت های رویال و دیپلماتیک گرفته تا سوئيت های اگزکیوتیو، جونیور و اتاق های دلوکس و استاندارد که با نرخ اقامتی مناسبی در اختیار مهمانان قرار می گیرند. در واقع هزینه ای که برای اقامت در هتل بارون کربلا پرداخت می کنید، نسبت به آنچه از آن بهره مند می شوید، بسیار مناسب و به صرفه است. اتاق ها و سوئيت های هتل بارون از لوکس ترین طراحی و دکوراسیون برخوردارند و فضای دلنشین آن ها حال و هوای خانه را تداعی می کند. تلویزیون صفحه تخت، مینی یخچال، گاو صندوق، چای ساز، میز کار، میز غذا خوری، حمام و حوله از جمله امکاناتی هستند که در اتاق ها و سوئیت های هتل بارون کربلا گنجانده شده اند.

یکی دیگر از مزیت های اقامت در هتل Baron کربلا طیف گسترده رستوران ها و کافه هایش است؛ این هتل دارای ۹ رستوران و کافه با غذاها و نوشیدنی های متنوع است که اکثرا با محصولات تازه و ارگانیک محلی تهیه می شوند. اگر هوس فست فود، غذاهای عربی، پاکستانی، لبنانی و کباب کرده باشید، می توانید غذای مورد نظر خود را در رستوران های این هتل پیدا کنید. حتی در هتل بارون کربلا رستورانی ایرانی وجود دارد که انواع غذاهای محبوب ایرانی را طبخ و سرو می کند. سرو غذا در بعضی از این رستوران ها به صورت منوی انتخابی و در برخی به صورت بوفه است. ضمن اینکه مهمانان می توانند غذایشان را با استفاده از خدمات روم سرویس ۲۴ ساعته در خلوت خود و اتاقشان میل کنند.

این هتل در برگزاری مراسم های خصوصی، جلسات، مجلس، کنفراس ها و حتی مراسم ازدواج نیز میزبان شایسته ای برای مهمانان کربلاست. سالن های مجهز و وسیع این هتل با قابلیت پارتیشن بندی ظرفیت پذیرایی از ۵۰۰ نفر را دارند. سالن اسپای این هتل نیز با ارائه انواع خدمات ماساژ، اتاق بخار، تجهیزات اسپا، تراپی های مختلف، خدمات آرایشی، ماسک صورت، حمام ترکی، سونا و مربی خصوصی ورزشی، زمینه آسایش و سلامت جسمانی مهمانان را فراهم کرده است. درباره پرسنل هتل بارون کربلا هم باید گفت که تیم فوق العاده حرفه ای به میزبانی از مهمانان می پردازند که به زبان های مختلفی از جمله فارسی و انگلیسی مسلط هستند و کسانی که به همراه کودکان به این هتل رفته اند می توانند از خدمات نگهداری از کودک، کانال تلویزیون کودکان و همچنین زمین بازی مجهز کودکان بهره مند شوند.

فاصله تا موزه اسلام: ۰.۸ کیلومتر
فاصله تا مسجد العباس: ۱.۵ کیلومتر
فاصله تا حرم امام حسین: ۱.۹ کیلومتر
فاصله تا حرم حضرت عباس: ۱.۹ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه بین المللی بغداد: ۷۳ کیلومتر

هتل روضه الخیرات کربلا

هتل روضه الخیرات کربلا

هتل روضه الخیرات کربلا یکی از هتل های ۲ ستاره شهر است که تنها ۳ دقیقه تا حرم امام حسین علیه السلام فاصله دارد.

دسترسی آسان هتل روضه الخیرات تا حرم امام حسین علیه اسلام، در کنار هزینه مقرون به صرفه اقامت می توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی زائران محترم باشد.

هتل القصر کربلا

هتل القصر کربلا

هتل القصر کربلا در فاصله ۴ دقیقه از حرم حضرت عباس قرار گرفته است.

اقامت در این هتل ۲ ستاره که در نزدیکی بین الحرمین قرار گرفته است، گزینه‌ای ایده آل برای اقامت در این شهر به شمار می‌رود. دسترسی راحت به مکان‌های زیارتی در کنار قیمت مناسب و امکانات نسبتا خوب هتل القصر کربلا، می‌توانند از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی مسافران محترم باشد.

هتل قصر الضیافه نجف

هتل قصر الضیافه نجف

هتل قصر الضیافه نجف یکی از هتل‌های ۴ ستاره این شهر است که تنها ۵ دقیقه تا حرم امیرالمؤمنین علیه السلام فاصله دارد.

مسافت کوتاه از هتل قصر الضیافه تا حرم امام علی علیه السلام، امکانات رفاهی مناسب در اتاق ها، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، رستوران و کافی شاپ، همگی از جمله دلایل انتخاب این هتل از سوی زائران گرامی می‌باشد.

هتل قصر آلدر نجف

هتل Qasr AlDur Najaf

هتل قصر الدر هتلی ۵ ستاره در یکی از بهترین موقعیت های مکانی نجف است. نجف از جمله شهرهای زیارتی است و بیشتر مسافرانش با هدف زیارت بلیط هواپیما نجف خریده و عازم این شهر شده اند. هتل قصر الدر به دلیل فاصله کم خود تا بسیاری از اماکن زیارتی نجف مانند حرم شریف هتلی شناخته شده و محبوب بین زائران است. قصر الدر هتلی ۱۱ طبقه با ۲ رستوران است. این هتل دارای خدمات و امکاناتی مانند رستوران، پذیرش ۲۴ ساعته و غیره است. برای راحتی مهمانان در امور بانکی، هتل دستگاه خودپرداز بانکی تعبیه و خدمات تبدیل ارز ارائه می دهد.دو رستوران به نام های پانوراما و قطر الندی دارد که هر دوی آن ها منوی بوفه داشته و انواع غذاهای انگلیسی، هندی، بین المللی و انواع پیتزاها را در اختیار مهمانان هتل قرار می دهند. همچنین می توانید غذاهای محلی عربی را نیز در این دو رستوران میل کنید. رستوران ها غذای مخصوص کودک هم در صورت درخواست سرو خواهند کرد. این هتل واحدهای اقامتی متنوع با خدمات و امکانات مختلفی دارد که اقامت را برای مهمانانش دلپذیرتر می کنند.

اتاق ها ی هتل قصر الدر طراحی زیبایی با رنگ هایی گرم دارند. این اتاق ها پنجره های نسبتا بزرگی دارند که رو به شهر و کوچه های اطراف هتل باز می شوند. همه واحدهای اقامتی این هتل ۵ ستاره مجهز به سیستم تهویه مطبوع و دارای تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای هستند. اتاق ها فضای نشیمن هم داشته و مهمانان می توانند در مبلمان این بخش استراحت کرده و یا با تماشای برنامه های تلویزیونی سرگرم شوند. برای مهمانانی که چای برایشان حکم زندگی را دارد در همه اتاق ها کتری قرار داده شده است. یخچال، بیده، سشوار و میز تحریر از دیگر امکانات موجود در اتاق ها هستند. حمام خصوصی اتاق ها مجهز به دوش و دارای لوازم بهداشتی مورد نیاز مانند شامپو و صابون و غیره هستند. هتل اتاق های بدون آلرژی برای مهمانان حساس دارد. زوج های جوان و تازه ازدواج کرده می توانند سوئیت عروس را برای اقامت خود انتخاب کنند. اتاق های هتل عایق صدا هستند. اتاق خانواده و اتاق های بدون سیگار از انواع اتاق های هتلند. خدمات روم سرویس به اتاق های هتل ارائه می شود.

هتلی ۵ ستاره و پر امکانات است. مهمانانی که هنگام رزرو بلیط هواپیما این هتل را برای اقامت انتخاب کرده اند به امکانات و خدمات مختلفی مانند تراس، خدمات نظافت روزانه، خدمات خشک شویی و غیره دسترسی خواهند داشت. مهمانان سالمند و توان یاب با خیالی آسوده این هتل را برای اقامت انتخاب کنند چون قصر الدر علاوه بر رمپ و آسانسور، سرویس های بهداشتی متناسب با ویلچر دارد و علاوه بر این دستگیره های کمک کننده در سرویس های بهداشتی خود تعبیه کرده است. اگر به دلایل کاری و تجاری به نجف سفر کرده اید، می توانید برای جلسات کاری خود از مرکز تجاری و امکانات تشکیل جلسه هتل استفاده کنید. مهمانان دارای خودروی شخصی باید در طول مدت اقامت خود اتومبیلشان را خیابان های اطراف پارک کنند چون هتل پارکینگ ندارد. برای مهمانانی که کودک خردسال همراه خود دارند خدماتی مانند کالسکه و شبکه تلویزیونی مخصوص کودکان ارائه می شود. خدمات کانسیرج، وای فای رایگان، فروشگاه کادویی، خدمات رفت و برگشت فرودگاهی، مراقبت های مو و خدمات زیبایی از جمله خدمات هتل هستند. بد نیست بدانید که کارکنان این هتل به زبان های عربی، انگلیسی و فارسی آشنا هستند.

فاصله تا مرکز شهر: ۰.۱ کیلومتر
فاصله تا بازار الکبیر: ۰.۷ کیلومتر
فاصله تا مرقد امام علی بن ابی طالب( ع): ۰.۴ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه بین المللی نجف: ۷.۱کیلومتر
فاصله تا مرقد مسلم ابن عقیل: ۸ کیلومتر
فاصله تا رود فرات: ۱۰ کیلومتر

هتل اغنار نجف

هتل اغنار نجف

هتل اغنار یکی از بهترین هتل های ۴ ستاره در شهر نجف اشرف است و جزو هتل‌ های نسبتاً گران و معروف این شهر به شمار می رود. ساختمان این هتل ۴ ستاره دارای نمای زیبایی است و با ارائه خدمات و امکانات عالی در هرچه بهتر شدن اقامت مسافران خود تلاش می شود. از مزایای اصلی این هتل می توان به نزدیکی آن به حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین علیه‌ السلام اشاره کرد، به طوری که در عرض ۵ دقیقه و پیاده به حرم دسترسی خواهید داشت، علاوه بر آن می توان به وجود پرسنل مجرب اشاره کرد که دائما در حال جلب رضایت مسافران هستند. هتل اغنار در شهر نجف جزو هتل های درجه الف به شمار می رود و پیشنهاد ما اینست حتما در هنگام رزرو بلیط هواپیما اقدام به رزرو این هتل نمایید تا خیالتان از محل اقامتتان آسوده شود. همچنین لازم به ذکر است هزینه Aghnar Hotel Najaf براساس دلار دریافت می شود و به دلیل اینکه همه روزه قیمت ها در حال نوسان هستند، بهتر است قبل از آغاز سفرتان اقدام به رزرو هتل نمایید. به دلیل شلوغی و ازدحام زائران در ایام خاص قیمت‌ های این هتل تغییر می کند. از قوانین این هتل می توان به زمان ورود و خروج اشاره کرد، طوری که ساعت تحویل اتاق ها ۲ ظهر و ساعت تخیله اتاق ها نیز ۱۲ ظهر است. توجه داشته باشید

از امکانات این هتل می توان به پارکینگ رایگان، اتاق‌ های مجهز و باکیفیت، رستوران‌، کرایه خودرو، شاتل فرودگاهی با هزینه، کافی‌ شاپ، وای فای رایگان در تمامی فضای هتل و آسانسور اشاره کرد، همچنین به دلیل تسلط پرسنل این هتل به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی مورد توجه ایرانیان زیادی قرار می گیرد. برای مسافرانی که به قصد سفر کاری عازم این شهر می شوند، محلی برای برگزاری جلسات و کنفرانس هایشان تعبیه شده است. اگر به خدمات خشکشویی و لباسشویی نیاز داشته باشید، به راحتی می توانید با پرداخت هزینه مربوطه از این خدمات بهره مند شوید. براساس قوانین این هتل بردن حیوانات خانگی به داخل ممنوع است. برای مسافران با مشکلات جسمانی و ویلچری نیز امکانات مناسبی تدارک دیده شده است. در قسمت تبدیل ارز نیز می توانید پولتان را تبدیل کنید. در بخش لابی می توانید به خدمات تور، خدمات بلیط، اتاق چمدان ها دسترسی داشته باشید. چندین مغازه نیز در لابی Aghnar Hotel Najaf دایر است تا سوغاتی و اقلام مورد نیازتان را تهیه کنید.

اتاق های هتل اغنار طراحی و چیدمان بسیار زیبایی دارند و این هتل با هدف جلب رضایت مسافران جزو پرطرفدارترین هتل های شهر نجف به شمار می رود. همه اتاق ها چشم انداز بی نظیری رو به حرم مطهر دارند و همگی به صورت روزانه و رایگان نظافت می شوند. همچنین تمامی اتاق ها داری امکانات رفاهی و خدماتی مناسبی هستند، این امکانات عبارتند از روم سرویس روزانه، گاوصندوق، مینی بار، سیستم تهویه مطبوع، چای ساز و قهوه ساز، تلویزیون، تلفن و کتری برقی و …. حمام های اختصاصی موجود در داخل اتاق ها نیز شامل دوش، وان، سشوار، حوله، لوازم بهداشتی و دمپایی هستند. همچنین سرویس بهداشتی فرنگی در داخل حمام ها قرار دارد. بعد از گشت و گذارهای روزانه می توانید در اتاق های عایق صدا با پنجره های دوجداره در آرامش کامل استراحت کنید و تمیزی اتاق های هتل اغنار زبانزد گردشگران است. همچنین به دلیل مجهز بودن به سیستم اطفا حریق اجازه استعمال سیگار ندارید. لازم به ذکر است برای دسترسی به طبقات مختلف آسانسور وجود دارد.

فاصله تا حرم امام علی: ۱.۷ کیلومتر
فاصله تا آرامگاه شیخ طوسی: ۱.۷ کیلومتر
فاصله تا قبرستان وادی السلام: ۲.۳ کیلومتر
فاصله تا مسجد حنانه: ۳ کیلومتر
فاصله تا دریای نجف: ۲۷.۶ کیلومتر

هتل زمزم نجف

هتل زمزم نجف

هتل زمزم نجف یکی از هتل‌های ۴ ستاره این شهر است که تنها ۵ دقیقه تا حرم حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام فاصله دارد.

نزدیکی این هتل به حرم امام علی علیه السلام، برخورداری از منظره بحر النجف، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، تلویزیون کابلی و همچنین قیمت مناسب می توانند یکی از دلایل انتخاب هتل زمزم نجف از طرف مسافرین محترم باشد.

هتل نورالنجف نجف

هتل نورالنجف نجف

هتل نورالنجف یکی از هتل های ۳ ستاره در شهر نجف است و این هتل حدودا ۵ دقیقه تا حرم امیرالمؤمنین علیه السلام فاصله دارد. از ویژگی های مثبت این هتل می توان به نزدیکی آن به حرم امیرالمؤمنین و مقرون به صرفه بودن آن اشاره کرد که سبب انتخاب گردشگران می شود، به طوری که در هنگام رزرو بلیط هواپیما هتل نور النجف را نیز رزرو می کنند. قوانین این هتل در مورد ساعت تحویل و تخلیه اتاق ها بدین صورت است که اتاق ها باید ساعت ۲ ظهر تحویل گرفته شوند و در ساعت ۱۲ ظهر نیز تخلیه شوند. هزینه اقامت در این هتل براساس دلار و نرخ روز دریافت می گردد، بنابراین هرچه زودتر اقدام به رزرو هتل نمایید به نفعتان خواهد بود، مخصوصا اگر قصد دارید در ایام شلوغ راهی این شهر شوید باید حتما از قبل رزرو کنید. هتل نور النجف به دلیل نزدیکی به خیابان زین العابدین مورد توجه بسیاری از گردشگران و زائران قرار می گیرد. از موارد جالب و زیبا در این هتل می توان به شکل ظاهری آن اشاره کرد که در هنگام ورود به این هتل با بنایی مرتفع همراه با جداره¬‌ های شیشه ای و نورگیر روبرو خواهید شد، همچنین سقف ساختمان نیز با نورپردازی‌‌ های بی نظیر چشم ها را به سوی خود معطوف می سازد، مطمئن باشید از همان بدو ورود از انتخابتان احساس رضایت خواهید داشت. رنگ¬‌ های استفاده شده در مبلمان و پرده های این هتل کاراملی و کرم رنگ هستند و نوع خاصی آرامش به مسافران هدیه می دهند. همچنین در محوطه این هتل نیز می توانید از هوای مطبوع لذت ببرید، سپس با انرژی مضاعف به سیاحت و زیارت بپردازید.

به دلیل چشم انداز بی نظیر از حرم مطهر از همه اتاق ها می توانید در ساعاتی که حرم نیستید از پشت پنجره اتاقتان حرم را تماشا کرده و به راز و نیاز بپردازید. البته علاوه بر بارگاه ملکوتی در مقابل این هتل اماکن مقدس دیگری نیز وجود دارند که به دوران ما‌قبل تمدن شهر بر می گردند، زیارت قبوری نظیر مقبره حضرت آدم و نوح، مرقد مقدس حضرت هود و صالح نیز خالی از لطف نیست، یا اینکه می توانید به بزرگ‌‌ ترین قبرستان دنیا به نام قبرستان وادی السلام، مسجد مقدس حنانه و مسجد سهله به عنوان کهن ترین مساجد شهر نجف دسترسی آسانی داشته باشید. همچنین برای دسترسی به فرودگاه بین المللی نجف نیز شاتل فرودگاهی دایر است که با پرداخت هزینه مربوطه می توانید استفاده نمایید. از خدمات عمومی ارائه شده می توان به اینترنت وای فای رایگان اشاره کرد که در تمامی نقاط هتل قابل دسترس است. برای مسافران با معلولیت جسمانی نیز امکانات مناسبی تدارک دیده شده است. برای دسترسی به طبقات مختلف می توانید از آسانسور استفاده کنید و اینکه در هتل Noor Al Najaf رستورانی دایر است تا غذاهای خوشمزه بین المللی و عربی سفارش داده و نوش جان کنید. توجه داشته باشید که براساس قوانین این هتل اجازه بردن حیوانات خانگی را به همراه خود ندارید.

در اتاق های این هتل تختخواب های استاندارد قرار داده شده است و‌¬ جنس این تختخواب ها از چوب بوده و بسیار راحت و شیک هستند، همچنین از تشک¬‌ های طبی با ملحفه های تمیز استفاده گردیده است. سیستم تهویه مطبوع در همه اتاق ها دایر است و دمای معتدل و دلپذیر برایتان خوابی آسوده و اقامتی دلنشین به ارمغان می آورد. تعداد اتاق های این هتل ۱۰۰ واحد است و دارای ظرفیت¬‌ های دو و سه نفره هستند. لازم به ذکر است که همه اتاق ها شامل تجهیزاتی تلویزیون همراه با شبکه¬‌ های ماهواره‌¬ ای، تلفن، جانماز، یخچال، میزکار، آینه و کمد لباس هستند. همه وسایل موجود در اتاق ها برای تامین رفاه زائرین و مسافران تعبیه گردیده است. در همه واحدهای اقامتی می توانید به سرویس بهداشتی سنتی و فرنگی، حمام اختصاصی با دوش، لوازم بهداشتی، دمپایی، حوله و سشوار دسترسی داشته باشید.

فاصله تا پارک سرگرمی نجف: ۲.۲ کیلومتر
فاصله تا قبرستان وادی السلام: ۲.۸ کیلومتر
فاصله تا مرقد مقدس حضرت هود و صالح: ۳.۱ کیلومتر
فاصله تا بازار بزرگ نجف: ۴.۱ کیلومتر
فاصله تا حرم حضرت علی: ۴.۳ کیلومتر
فاصله تا پارک متنزه السلام: ۴.۳ کیلومتر

هتل قصر النبلا نجف

هتل قصر النبلا نجف

هتل قصر النبلا نجف یکی از هتل‌های ۳ ستاره این شهر است که در فاصله ای ۵ دقیقه ای تا حرم حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام قرار گرفته است.

مسافت نزدیک این هتل تا حرم امام علی علیه السلام ، اتاق‌های تمیز، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای و همچنین قیمت مناسب همگی از دلایل انتخاب هتل قصر النبلا نجف از طرف مسافرین محترم باشد.

هتل البیان نجف

هتل البیان نجف

هتل البیان نجف یکی از هتل‌های ۳ ستاره این شهر است که تنها ۱۰ دقیقه تا حرم حضرت امیرالمؤمنین فاصله دارد.

مسافت نسبتا کوتاه این هتل تا حرم امیرالمؤمنین علیه السلام ، اتاق‌های تمیز، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، تلویزیون کابلی و همچنین قیمت مناسب می‌توانند یکی از دلایل انتخاب هتل البیان نجف از طرف مسافرین گرامی باشد.

هتل ارض السهله نجف

هتل ارض السهله نجف

هتل ارض السهله نجف یکی از هتل‌های ۴ ستاره این شهر است که تنها ۶ دقیقه تا حرم حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام فاصله دارد.

مسافت کوتاه این هتل تا حرم، اتاق‌های تمیز و مجهز، دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، تلویزیون کابلی در کنار هزینه اقامت نسبتا مناسب می‌توانند از جمله دلایل انتخاب هتل ارض السهله نجف از سوی زائران محترم باشد.

دیدنی های کربلا، عراق
کربلا شهر کوچکی در مرکز عراق است.

این شهر در 100 کیلومتری جنوب غربی بغداد واقع شده است.

ویژگی های معماری اسلامی و معماری عراقی در کربلا کاملا مشهود است.

مهم ترین بناهای کربلا به دو دسته تقسیم می شوند: بناهای مذهبی و بناهای تاریخی که در کربلا اماکن مذهبی و تاریخی بسیاری وجود دارد.

هم اکنون بعضی از اماکن دیدنی کربلا را معرفی می کنیم:

حرم مطهر امام حسین (ع) و حرم حضرت عباس (ع)

از مهم ترین جاذبه های مذهبی کربلا می توان به حرم امام حسین (ع)و حرم حضرت عباس (ع) اشاره کرد.

حرم امام حسین (ع)، سومین امام شیعیان، یکی از مقدس ترین اماکن مذهبی، خارج از شهر مکه و مدینه، است.

ضریح امام حسین با ضریح اماکن مذهبی دیگر تفاوت قابل توجهی دارد؛ چرا که پیکر پاک علی اکبر و علی اصغر هم در خود جای داده است حرم حضرت عباس هم در نزدیکی حرم امام حسین قرار دارد.

مسافت حرم امام حسین تا حرم حضرت عباس تقریبا به اندازه مسافت تپه های صفا و مروه است.

فاصله حرم امام حسین تا حرم حضرت عباس حدودا 400 متر است؛ این فاصله به بین الحرمین معروف است.

هر ساله میلیون ها زائر برای زیارت حرم امام حسین به کربلا مشرف می شوند.

کربلا در روز عاشورا و اربعین بسیار شلوغ می شود؛ حدودا بیش از 45 میلیون نفر از سر تا سر دنیا برای زیارت به کربلا می روند.

قتلگاه
در سفر به کربلا حتما از گودال قتلگاه هم دیدن کنید.

گودال قتلگاه در حرم امام حسین واقع شده است و برای عاشقان اهل بیت مانند زیارتگاه است.

این مکان جایی است که امام حسین (ع) آخرین لحظات عمرش را در آنجا سپری کرد و بعد به شهادت رسید.

در انتهای رواق جنوبی حرم امام حسین (ع)، سالن باریکی وجود دارد که به اتاق قتلگاه می رسد.

دیواره های این آیینه کاری های بسیار زیبایی دارد.

تل زینبیه
از دیگر مکان های دیدنی و زیارتی کربلا می توان به تل زینبیه اشاره کرد.

تل زینبیه در سمت جنوب غربی حرم امام حسین (ع) قرار دارد.

تل زینبیه درست جاییست که  حضرت زینب در روز عاشورا بر روی این تپه می رفته و اوضاع نبرد برادرش را نظاره می کرده و سرانجام از بلندای همین تپه شاهد سر بریدن برادرش بوده است.

امروزه در این محل مسجدی ساخته شده است که زائران برای عبادت و نماز خواندن به آنجا می روند.

جالب است بدانید که هنوز هم بعد از گذشت سالیان طولانی این محل بلند تر از باقی سطوح شهر است.

در اصل این مکان ما بین قتلگاه و خیمه گاه کاروان امام حسین (ع) قرار دارد.

مقام امام صادق
یکی از جاهای دیدنی کربلا، مقام امام صادق است.

اینطور نقل شده که امام صادق در یکی از سفرهای خود برای زیارت حرم امام حسین به کربلا می آید و به صورت ناشناس مهمان باغی می شود.

ولی صاحب این باغ امام را می شناسد و باغ خود را به ایشان هدیه می کند.

اینطور گفته می شود که از آن پس هر زمان امام صادق برای زیارت به کربلا می آمدند، در این باغ اقامت می کردند و پس از غسل در آب فرات به زیارت می رفتند.

این باغ در سال 114011 توسط صدام به طور کامل تخریب شد، ولی اکنون در حال مرمت و بازسازی است.

از دیگر اماکن مذهبی کربلا می توان به موارد زیر اشاره کرد: ارامگاه حر بن ریاحی، مزار طفلان مسلم و خیمه گاه. خیمه گاه در حقیقت مکان برافراشته شدن خیمه ها و چادرهای امام حسین (ع) و خاندانش بوده است.

آرامگاه امیر کبیر
در سفر به کربلا حتما از آرامگاه امیر کبیر هم دیدن کنید.

امیر کبیر یا همان میرزا تقی خان فراهانی از صدر اعظم های دربار ناصر الدین شاه و همسر عزت الدوله، خواهر شاه بود.

امیر کبیر را بعد از سالها خدمت و با دسیسه به کاشان تبعید کردند و در حمام فین کاشان به قتل رساندند.

پیکرش را در روز بعد از فوتش در گورستان پشت تهران کاشان به خاک سپردند.

اما به اصرار همسرش، عزت الدوله، جنازه اش را به کربلا منتقل کردند و در اتاقی که رو به روی حرم امام حسین بود، دفن کردند.

آرامگاه امیر کبیر که بعد از سالها به خرابه تبدیل شده بود توسط باقرخان کاظمی مرمت و بازسازی شد.

قلعه اخضیر
قلعه اخضیر یا کاخ عباسی اخیضر، در 55 کیلومتری جنوب کربلا واقع شده است.

این قلعه با شکوه با گذشت زمان هم چنان پا بر جا باقی مانده و باد و باران آسیبی به آن وارد نکرده است.

برای ساخت این بنای عطیم و با شکوه از سنگ، گچ و آجر بسیاری استفاده شده است.

ساختمان این قلعه مستطیلی شکل است.

در اوایل عهد ساسانی برای جلوگیری از حملات اعراب بادیه نشین، قلعه های مستحکمی می ساختند.

قلعه اخضیر هم یکی از این قلعه هاست.

قلعه هندی
اقا محمد خان قاجار برای حفظ امنیت شهر کربلا قلعه مستحکمی در اطراف این شهر بنا کرد.

این قلعه در چهار کیلومتری کربلا قرار دارد.

بعد از مرگ آقا محد خان قاجار روند ساخت این بنا متوقف شد.

بعد از مدتی مرحوم سید علی طباطبائی صاحب ریاض هزینه آن را از هند تامین و ساخت بنا را تمام کرد.

آصف الدوله هندی نیز در ابتدای قرن سیزدهم هجری حجره هایی در این قلعه ساخت تا زائران کربلا بتوانند در آن جا شب را بگذرانند.

مساحت این قلعه به سه هزار متر مربع می رسد.

قلعه عطشان
این قلعه در شانزده کیلومتری غرب نخلیه و سی کیلومتری جنوب غربی کربلا واقع شده است.

قدمت این بنا به دوره حکومت عباسی می رسد.

این مکان در اصل برای استراحت والی منطقه اخیضر در زمان سفرش به کوفه بوده است.

امروزه تنها بخشی از دیوارها و طاق هایش باقی مانده است.

این دیوارها و طاق ها با آجرهای بسیار محکم ساخته شده اند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۳ از ۵
از مجموع ۳ رای