رزرو بلیط نجف و کربلا

تور کربلا توسط کربلایار فقط از شهر تهران برگزار میشود.

تور کربلا هوایی الف

تور کربلا هوایی الف ویژه

تور کربلا زمینی الف

تور کربلا زمینی الف ویژه

به موجب رویداد های صورت گرفته در شهر کربلا، این شهر همواره مورد توجه بسیاری از مسلمین به ویژه شیعیان واقع شده است. مسافرت به کربلا از جمله مسافرت های پر متقاضی در میان ایرانیان است. در مسافرت هوایی برای کربلا، پرواز مستقیمی به این شهر وجود ندارد. به همین جهت است رزرو بلیط هوایی صرفا برای شهر نجف امکان پذیر است. البته به موجب مکان های زیارتی شهر نجف، خود این شهر نیز جزو محل های زیارتی در عتبات عالیات است. در کربلا یار رزرو بلیط هوایی نجف از سراسر ایران امکان پذیر است. همچنین امکان شرکت در تور های زمینی و هوایی کربلا در کربلا یار مهیا است که متقاضیان می توانند در هر زمان اقدام نمایند.

رزرو بلیط نجف و کربلا چگونه انجام می گیرد؟

بسته به نوع سفر، رزرو بلیط نجف و کربلا نیز متفاوت می باشد. همچنین شهر مبدا حرکت نیز می تواند روی شرایط رزرو بلیط تاثیر بگذارد. به طور کلی در صورتی که می خواهید عازم کربلا شوید، به صورت هوایی باید ابتدا با پرواز به شهر نجف رفته و سپس از شهر نجف به صورت زمینی به کربلا بروید. دلیل این امر عدم وجود فرودگاه در شهر مقدس کربلا است. همچنین به موجب مناسبت ها و همچنین وضعیت های آب و هوایی مختلف، شرایط رزرو بلیط ممکن است تغییر کند. به همین جهت است که برای رزرو بلیط برای این شهر های زیارتی بهتر است همواره آخرین اطلاعات و شرایط ررزو را بررسی نمایید.

رزرو بلیط نجف به صورت هوایی

رزرو بلیط برای کربلا به صورت هوایی از طریق پرواز به مقصد فرودگاه شهر نجف امکان پذیر است. به موجب راحتی و زمان کمتر طی مسافت در مسافرت هوایی، بسیاری از متقاضیان سفر عتبات عالیات سفر هوایی را ترجیح می دهند. به همین جهت است که از طریق کربلا یار می توانید از سراسر ایران بلیط هوایی به مقصد شهر نجف را تهیه نمایید.

رزرو بلیط نجف و کربلا به صورت زمینی

سفر خارجی به همسایگان کشور به صورت زمینی نیز امکان پذیر می باشد. به موجب هزینه های کمتر رزرو بلیط نجف و کربلا به صورت زمینی، بسیاری این نوع سفر را به نوع هوایی آن ترجیح می دهند. البته لازم به ذکر است که در سفر زمینی به کربلا و نجف زمان زیادی را در مسیر رفت و آمد خواهید بود که این موضوع برای بسیاری از مسافران آزاردهنده و سخت خواهد بود. اما اگر هزینه ی سفر از مهم ترین نکات سفر برای شما است،

سفر به کربلا با تور یا بدون تور؟

برای سفر به کربلا در صورتی که با محیط و شرایط کشور عراق و شهر زیارتی کربلا نا آشنا هستید، تور های کربلا بسیار گزینه ی مناسبی هستند. دلیل این امر نیز این است که تور لیدر های کربلا همواره با نکات مهم در سفر عتبات عالیات آشنا بوده و به همین جهت سفری راحت تر و بی دغدغه را برای زائران فراهم می کنند.

ایرلاین های رزرو بلیط هوایی برای نجف

همانطور که پیشتر به آن اشاره داشتیم، سفر هوایی به کربلا با پرواز به مقصد کربلا امکان پذیر نیست. به همین جهت است که سفر های هوایی زیارت عتبات عالیات، با پرواز به مقصد شهر نجف انجام می شود. برای رزرو بلیط به شهر نجف ایرلاین های مختلف خدمات ارائه می کنند. برای رزرو بلیط هوایی نجف و کربلا (با پرواز به مقصد شهر نجف) می توانید از ایرلاین های ایران ایر Iran Air، قشم ایر Qeshm Air ، ماهان ایر Mahan AIr، ترکیش ایرلاینز Turkish Airlines، ایر عربیا Air Arabia و قطر ایرویز Qatar Airways اقدام نمایید.

بهترین زمان رزرو بلیط نجف و کربلا

تعدد زائران شهر کربلا با توجه به مناسبت های مذهبی و شرایط آب و هوایی می تواند تفاوت چشمگیری داشته باشد. به همین جهت است که بهترین زمان رزرو بلیط را باید متناسب با شرایط مختلف برای خود انتخاب نمایید. اگر با ازدیاد جمعیت مشکلی ندارید، رزرو در بهترین وضعیت آب و هوایی و همچنین مناسبت های مذهبی می تواند سفری خاطره انگیز و بسیار معنوی را برای شما به ارمغان بیاورد. همچنین لازم به ذکر است که به موجب مناسبت ها و وضعیت آب و هوا و همچنین وضعیت کشور عراق ، شرایط رزرو بلیط می تواند متفاوت باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای