اعزام تورهای هوایی و زمینی کربلا از تهران می باشد.

کربلا یکی از مقدس ترین شهر ها در سرتاسر جهان می باشد. این شهر در بخش جنوبی کشور عراق، همسایه ایران واقع شده است. کربلا به موجب رویارویی و شهادت امام حسین (ع) و آن واقعه ی تاریخی، همواره مورد توجه مسلمانان از سراسر جهان است. در تمامی روز های سال کربلا مقصد بسیاری از زوار، به ویژه مسلمانان شیعه است. غالب جمعیت ایران نیز شیعه هستند و به همین جهت از تمامی ایران همواره به کربلا برای زیارت عتبات عالیات می روند. تهران از جمله ی پر جمعیت ترین شهر های ایران است. زوار زیادی همواره از سمت تهران به کربلا می روند. به انواع مختلف می توان سفر کربلا از تهران را انجام داد. اما یکی از بهترین روش های سفر از تهران، تور کربلا از تهران است. چرا که با شرکت در کاروان های زیارتی می توان از خدمات ارائه شده توسط تور استفاده کرد.

تور لیدر ها با شرایط مختلف سفر کربلا آشنایی کامل دارند. به همین دلیل است که سفر با تور بسیار راحت تر و با دغدغه ی کمتری است. به خصوص به موجب انواع مشکلات سیاسی و امنیتی کشور عراق در چند دهه ی گذشته، شرایط این کشور از نظر نظم و ترتیب همچنان مطلوب نیست. به همین جهت توصیه می شود برا داشتن یک سفر با کیفیت از خدمات تور ها بهره مند شوید. تور های کربلا از تهران در انواع مختلف و شرایط گوناگون همواره در حال برگزاری هستند.

انواع تور کربلا از تهران

اگر قصد سفر به کربلا از تهران را دارید، انواع تور کربلا از تهران فرصتی ویژه برای داشتن سفری معنوی و به یادماندنی است. این تور ها همواره در انواع مختلف برگزار می گردد. به طور کلی تور از تهران به دو دسته ی کلی تور های هوایی از تهران و تور های زمینی کربلا از تهران تقسیم بندی می شوند. هر کدام از این دو دسته تور مزایا و معایب مختلفی دارند. در ادامه به معرفی انواع تور های کربلا از تهران می پردازیم.

تور های هوایی کربلا از تهران

تور های هوایی به خصوص برای سفر های خارجی از انواع رایج تور می باشند. تور های هوایی کربلا نیز از جمله ی این تور ها بوده که همواره تعداد متقاضیان بالایی دارد. کاروان های زیارتی کربلا حس و حالی معنوی و سفری خاطره انگیز را برای شرکت کنندگان رتهران می زنند.

مهم ترین مزیت تور های هوایی کربلا از تهران سرعت بالای رفت و آمد مسافرین است. چرا که در تور های زمینی کربلا از تهران باید مدت زمان زیادی را در مسیر در انتظار سپری کرد. اما در کنار این مزیت مهم، هزینه ی سفر های هوایی به طور کلی از سفر های زمینی بالاتر است. تور های هوایی کربلا نیز قیمت بیشتری در مقایسه با تور های زمینی دارند. البته لازم به ذکر است که تور های هوایی مستقیما از تهران به کربلا پرواز ندارند و زوار ابتدا از تهران به فرودگاه شهر نجف رفته و سپس از آن جا به صورت زمینی به شهر مقدس کربلا و زیارت در این شهر می پردازند.

تور های زمینی از تهران به کربلا

نوع دیگر تور های پرطرفدار کربلا، تور های زمینی هستند. مهم ترین مزیت این تور ها هزینه ی اقتصادی آن ها در مقایسه با تور های هوایی کربلا است. چرا که تفاضل قیمت چشمگیری میان این دو انواع تور وجود دارد. اما عیب بزرگ این نور تور، زمان زیاد مورد نیاز برای رفتن به مقصد است. به خصوص تهران در بخش شمال غربی ایران و کربلا در بخش جنوبی عراق است. در واقع فاصله ی زیادی میان این دو شهر است و همین فاصله ی زیاد باعث شده که گاها یک روز تمام را مسافرین در مسیر رفت و آمد به این سفر باشند. این موضوع برای بسیاری آزاردهنده است. به همین جهت است که برخی از متقاضیان سفر کربلا، حتی اگر شرایط اقتصادی مناسبی نداشته باشند همواره تور های هوایی را ترجیح می دهند.

تور قسطی کربلا از تهران

به موجب شرایط نابسامان اقتصادی، برخی از متقاضیان شرکت در تور های کربلا توان پرداخت یکجای هزینه تور را ندارند. به همین جهت شرایط اقساطی برای تور کربلا مهیا است. متقاضیان می توانند در انواع تور از شهر تهران به صورت پرداخت قسطی شرکت نمایند و از حال خوب و معنوی این سفر حیرت انگیز بهره مند شوند.